| Koda artikla: | 06116 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | max. 40 W |
| Stupanj IP zaštite: | IP44 |
| Materijal: | ABS kućište, kaljeno zaštitno staklo |
| Način upotrebe: | zidna ili stropna montaža |
| Radna temperatura: | od -20°C do + 40°C |
| Tip senzora: | visokofrekventni |
| Kut detekcije senzora: | 360° (radij) |
| Raspon detekcije: | 1-10 m (podesivo) |
| Vremensko zakašnjenje djelovanja: | 10 s - 10 min (podesivo) |