| Koda artikla: | 06120 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 15 W |
| Svjetlosni tok: | 1100 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 5500 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | < 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 30 000 x |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla: | NE |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |
| Materijali: | ABS / steklo |
| Način upotrebe: | stropna / zidna- mikrovalni senzor 360° |
| Dimenzija: | fi 280 x 100 mm |
| Tip senzora: | Mikrovalni senzor |
| Kot detekcije senzora: | 360° (radij) |
| Domet detekcije: | 1-10 m (podesivo) |
| Vremensko zakašnjenje djelovanja: | 10 s - 10 min (podesivo) |