| Koda artikla: | 05781 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 10 W |
| Svjetlosni tok: | 700 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | < 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Vrijeme odgode: | 10 s do 5 min (nastavljivo) |
| Stupanj IP zaštite: | IP54 |
| Materijal: | PC/PMMA |
| Tip senzora: | IR senzor |
| Kut detekcije senzora: | 120° |
| Raspon detekcije senzora: | max. 9 m +-1 m max. |
| Višina montaže: | 1,8-2,5 m |
| Brzina otkrivanja pokreta: | 0,6-1,5 m/s |
| Osjetljivost na svjetlo: | <10-2000 lx (nastavljivo) |