| Koda artikla: | 06121 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 11 W |
| Svjetlosni tok: | 550 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 30 000 x |
| Dimenzija: | fi 280 x 100 mm |
| Materijali: | ABS / steklo |
| Način upotrebe: | stropna / stenska namestitev |
| Izlazni kut: | 140° |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |