| Koda artikla: | 07093 |
| Prilkjučni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 5,5 W |
| Svjetlosni tok: | 550 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 3000 K |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 30 000 x |
| Dimenzija: | visina 550 mm |
| Boja: | crna |
| Način upotrebe: | stolna svjetiljka |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |