| Koda artikla: | 08558 |
| Punjenje: | 240 V / 50 Hz, naizmjenični naponi s uključenim napajanjem ili istosmjerni napon, 12 V s uključenim auto adapterom. |
| Snaga: | 20 W |
| Svjetlosni tok: | 1400 lm |
| CRI: | Ra>75 |
| Boja svjetlosti: | 4200 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | < 1 s |
| Čas punjenja: | 3-5 h |
| Kut izlaza svjetlosti: | 150° |
| Tip sijalice: | LED sijalica |
| Stupanj IP zaštite: | IP54 |
| Materijali: | Aluminijsko kučište, vijci iz nehrđajučog čelika |
| Način upotrebe: | prijenosni reflektor |
| Dimenzije: | 330 x 185 x 40 mm |