| Koda artikla: | 08567 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 30 W |
| Svjetlosni tok: | 2100 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4000-4200 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | < 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla: | NE |
| Stupanj IP zaštite: | IP65 |
| Materijali: | aluminijasto ohišje, vijaki iz nerjavečega jekla |
| Način upotrebe: | stropna, stenska ali talna namestitev |
| Radna temperatura: | od -20°C do + 40°C |
| Kut detekcije senzora: | > 120 ° |