| Koda artikla: | 05867 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 8 W (LED žarulja), 35 W (halogen žarulja) |
| Boja: | siva |
| Priključak žarulje-tip: | GU10 |
| Broj žarulja: | 1 |
| Žarulja priložena: | NE |
| Dimenzija: | 110 x 140 x 100 mm |
| Stupanj IP zaštite: | IP65 |
| Materijal: | inox / staklo |
| Način upotrebe: | Podna ugradbena montaža |