| Koda artikla: | 30407 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 4,5 W |
| Boja: | siva |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Svjetlosni tok: | 300 lm |
| Broj paljenja i gašenja: | 30 000 |
| CRI: | Ra>80 |
| Dimenzija: | 92 x 127 mm |
| Stupanj IP zaštite: | IP67 |
| Materijal: | plastika/ polikarbonat |
| Način upotrebe: | zunanja, vgrana- talna |