| Koda artikla: | 09525 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 24 W |
| Svjetlosni tok: | 1750 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla: | NE |
| Dimenzije svjetiljke: | 300 x 300 x 36 mm |
| Materijali: | lijevani aluminij / PC |
| Način upotrebe: | stropna / zidna |
| Radna temperatura: | od 0°C do + 40°C |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |