| Koda artikla: | 10329 |
| Priključni napon: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kut detekcije: | 180 ° |
| Maksimalna snaga: | 1200W |
| Detekcija: | max. 5 - 15 m (podesivo) |
| Podešavanje vremena: | 10 sec ± 3 sec do 12 min ± 1 min (podesivo) |
| Podešavanje svjet.praga: | < 3-2000 LUX (podesivo) |
| Visina montaže: | 1 m - 1,8 m |
| Boja: | bijela |
| Stupanj IP zaštite: | IP 20 |