| Koda artikla: | 10365 |
| Priključni napon: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kut detekcije: | 360 ° |
| Maksimalna snaga: | 300 W - fluo žarulja, 1200 W - žarulja |
| Detekcija: | 3 - 8 m |
| Podešavanje vremena: | min: 8 sec - max: 12 min |
| Podešavanje svjet.praga: | 2 - 2000 lx |
| Montaža: | stropna |
| Boja: | Bijela |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |