| Koda artikla: | 10328 |
| Priključni napon: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kut detekcije: | 360 ° |
| Maksimalna snaga: | 1200 W |
| Višina ugradnje: | 2 m - 6 m |
| Detekcija: | 1 m - 8 m (nastavljivo) |
| Podešavanje vremena: | 10 sec ± 3 sec do 12 min ± 1 min |
| Podešavanje svjet.praga: | < 3-2000 LUX (nastavljivo) |
| Montaža: | na strop ili zid |
| Boja: | Bijela |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |