| Koda artikla: | 10368 |
| Priključni napon: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kut detekcije: | 360 ° |
| Maksimalni tok: | < 3 A |
| Visina montaže: | 2,5 m - 4,5 m |
| Detekcija: | 1 m - 8 m (podesivo) |
| Podešavanje vremena: | min: 8 sec - max: 12 min |
| Potrošnja el. energije u mirovanju: | Do 0,5W |
| Boja: | Bela |
| Stupanj IP zaštite: | IP 20 |