| Koda artikla: | 07410 |
| Prilkjučni napon: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 2 x 18 W |
| Svjetlosni tok: | 2 x 1700 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 6000 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | < 1 s |
| Životni vijek žarulja: | 25 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 30 000 x |
| Izlazni kut svjetlosti: | 120 ° |
| Stupanj IP zaštite: | IP 65 |
| Materijali: | ABS / PC |
| Način upotrebe: | stropna / zidna |
| Dimenzija: | 1250 x 100 x 74,5 mm |
| Vir svjetlosti: | 2 x T8 LED žarulja |
| Žarulja priložena: | DA |