| Koda artikla: | 10341 |
| Priključni napon: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kut detekcije: | 360 ° |
| Maksimalna snaga: | 2000 W |
| Detekcija: | max. 4 m x 20 m (<24℃) |
| Podešavanje vremena: | 10 sec ± 3 sec do 15 min ± 2 min (podesivo) |
| Podešavanje svjet.praga: | < 3-2000 LUX (podesivo) |
| Visina montaže: | 4 m - 10 m |
| Stupanj IP zaštite: | IP 20 |