| Koda artikla: | 10343 |
| Priključni napon: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kut detekcije: | 180 ° |
| Maksimalna snaga: | 300 (fluo žarulja)-1200 W (žarulja) |
| Detekcija: | Max. 12 m |
| Podešavanje vremena: | min: 10 sec - max: 7 min (podesivo) |
| Vlažnost: | <93 % RH |
| Materijal: | ABS |
| Visina montaže: | 1,8 - 2,5 m |
| Boja: | Bijela |
| Stupanj IP zaštite: | IP44 |