| Šifra artikla: | 07962 |
| Koristiti: | Krmiljenje in daljinsko upravljanje LED trakov |
| Napon napajanja: | 3- 24 V, DC |
| Potrošnja struje tijekom rada: | 5 mA |
| Zatamnjenje: | DA |
| Material: | plastika |
| Detekcija: | 30 m |
| Dimenzija: | 107 x 58,5 x 9 mm |
| Radna temperatura: | -30°C / +50°C |