| Koda artikla: | 07911 |
| Upotreba: | Automatsko uključivanje LED trake |
| Max. snaga: | 96 W (12 V), 192 W (24 V) |
| Maksimalna struja: | 8 A |
| Vrijeme djelovanja: | 40 s +-5 s |
| Dimenzija: | 45,10 x 10 x 12,60 mm |
| Radna temperatura: | od -20°C do 65 °C |
| Stupanj IP zaštite: | IP 20 |